965 87 75-01
Nowy
Wydajna dmuchawa ręczna, która łączy w sobie bardzo wysoką moc wydmuchu oraz łatwość użytkowania. Idealna do prac przydomowych. Dobrze wyważona i poręczna dzięki wylotowi powietrza w linii uchwytu. Łatwe uruchamianie dzięki technologii Smart Start®. Dostarczana z płaską i okrągłą dyszą. W komplecie zestaw do odkurzania.
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Rodzaj dyszy producenta | Okrągła |
| Zestaw do odkurzacza | Brak |
| Zużycie paliwa | 455 g/kWh |
| Prędkość przy maks. mocy | 7 500 obr./min |
| Przepływ powietrza w obudowie | 19,6 m³/min |
| Prędkość biegu jałowego | 2 200 obr./min |
| Przepływ powietrza w rurze | 14 m³/min |
| Prędkość powietrza (okrągła dysza) | 80,47 m/s |
| Siła wydmuchu | 21 N |
| Prędkość powietrza | 80,47 m/s |
| Szelki producenta | Dołączone |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 94 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 104 dB(A) |
| Emisja spalin (CO2 EU V) | 794 g/kWh |
| Waga | 10,21 kg |
| Pojemność cylindra | 50,2 cm³ |
| Poziom hałasu, zmierzony | 104 dB(A) |
| Pojemność zbiornika paliwa | 1,25 l |
| Moc wyjściowa | 1,6 kW |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00