960 51 02-01
7333377414730
Nowy
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Moc znamionowa 1 | 14,5 kW |
| Obroty na minutę | 2 600 obr./min |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Emisja spalin (CO2 EU V) 2 | 805,99 g/kWh |
| Rodzaj paliwa/napędu | Spalinowy |
| Ochrona przednia | Dostępna dodatkowo |
| Pojemnik na trawę | W komplecie |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 80 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 100 dB(A) |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Nazwa silnika | Husqvarna Series |
| Maks. wysokość koszenia | 102 mm |
| Min. wysokość koszenia | 38 mm |
| Napęd | Sterowanie pedałem |
| Filtr oleju | Tak |
| Producent przekładni | Tuff Torq |
| Maks. prędkość jazdy w tył | 3,5 km/h |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy z zaprogramowanym harmonogramem przeglądów |
| Materiał fotela | Winyl |
| Wysokość oparcia fotela | Wysokie 15" |
| Rodzaj kierownicy | Standardowa |
| Pojemność cylindra | 764 cm³ |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 6,7 km/h |
| Kółka podporowe | 2 |
| Rolka podporowa | Brak |
| Szerokość koszenia | 97 cm |
Husqvarna TC 238 T to mocny traktor do użytku w średnich i dużych ogrodach. Wyposażony w zintegrowany tylny kosz o pojemności 320 l, sterowaną pedałem przekładnię hydrostatyczną i napęd urządzenia tnącego o niskim poziomie wibracji. 15-calowe siedzenie i ergonomiczna kierownica.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00