967 97 61-02
7392930280410
Nowy
Lekka, prosta w obsłudze i cicha dmuchawa akumulatorowa do niewielkich i średniej wielkości ogrodów. Wygodne uruchamianie, szybkie przyspieszenie, mały ciężar i trzy tryby, dające więcej możliwości użycia.
Zawiera baterię BLi20 oraz ładowarkę QC80.
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Rodzaj dyszy producenta | Okrągła |
| Zestaw do odkurzacza | Brak |
| Maksymalna siła wydmuchu | 9,6 N |
| Tryb doładowania | Brak |
| Maks. przepływ powietrza w dyszy (okrągłej) | 10,3 m³/min |
| Maks. prędkość powietrza (okrągła dysza) | 46 m/s |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Szelki producenta | Pojedyncza szelka |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 83 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 96,6 dB(A) |
| Ładowarka | QC 80, 80W /220V |
| Waga (bez akumulatora) | 2 kg |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq), uchwyt tylny | 1 m/s² |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Poziom hałasu, zmierzony | 95,7 dB(A) |
| Akumulator | BLi20, 36V / 4,0Ah |
Husqvarna 120iB to lekka i łatwa w obsłudze akumulatorowa dmuchawa do liści, odpowiednia do małych i średnich ogrodów. Trzy różne tryby zapewniają optymalną wydajność w zależności od potrzeb — od lekkich zadań po prace wymagające pełnej mocy. Kompaktowa konstrukcja, miękki uchwyt, niewielka waga i idealne wyważenie dbają o doskonałą ergonomię i wygodną pracę.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00