970 54 09-01
Nowy
Lekka kosiarka bez napędu z doskonałą wydajnością mulczowania i łatwym rozruchem. Niski ciężar kompozytowej obudowy i ergonomiczny uchwyt zapewniają doskonałą manewrowość, a zaawansowane ostrze mulczujące wytwarza drobniejsze ścinki trawy, które szybko wchłaniają się do trawnika, eliminując potrzebę zbierania trawy i zmniejszając zapotrzebowanie na nawóz. Twój trawnik sam się nawozi.
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Obroty na minutę | 2 900 obr./min |
| Zestaw BioClip® | Niedostępne |
| Wkładka BioClip® | N/A |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 3 |
| Boczny, regulowany uchwyt | Brak |
| Min. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Regulacja obrotów silnika | Brak |
| Przyłącze wody do mycia | Brak |
| Koła napędowe | N/A |
| Układ napędowy | Pchana |
| Nazwa silnika | HS 139A |
| Rozmiar przednich kół | 170 mm |
| Rozmiar tylnych kół | 170 mm |
| Rozstaw osi | 58 cm |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Tak/Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Rodzaj pojemnika | Brak |
| Rodzaj uchwytu | Ergonomiczny |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Obręcze, tworzywo | Plastik |
| Wibracje uchwytu | 3,4 m/s² |
| Maks. wysokość koszenia | 70 mm |
| Min. wysokość koszenia | 35 mm |
| Moc znamionowa | 2,2 kW |
| Metody koszenia | BioClip® |
| Waga | 22 kg |
| Poziom hałasu, zmierzony | 92 dB(A) |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
| Chłodzenie silnika | Powietrze |
| Rodzaj smarowania silnika | Rozbryzgowe |
| Regulacja wysokości koszenia | Dwupunktowa |
| Pojemność kosza | 0 l |
Husqvarna LB 146 z funkcją mulczowania BioClip® to łatwa w użyciu kosiarka idealna do koszenia mniejszych trawników. Lekka konstrukcja i funkcja automatycznego ssania ułatwiają uruchamianie i manewrowanie. Ostrze jest zoptymalizowane do mulczowania, czyli tworzenia naturalnego nawozu ze ścinek, których nie trzeba zbierać do pojemnika. Uchwyt można złożyć, aby ułatwić przechowywanie i transport.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00