970 62 25-01
7333377396630
Nowy
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Moc znamionowa 1 | 9 kW |
| Obroty na minutę | 2 800 obr./min |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Emisja spalin (CO2 EU V) 2 | 754 g/kWh |
| Rodzaj paliwa/napędu | Spalinowy |
| Wymiary opon przednich | 15x6-6 |
| Szerokość maszyny (deflektor podniesiony) | 112,7 cm |
| Szerokość maszyny (deflektor opuszczony) | 121 cm |
| Wymiary opon tylnych | 18x8.5-8 |
| Generator | 12 |
| Ochrona przednia | Dostępna dodatkowo |
| Pojemnik na trawę | Dostępny jako osprzęt |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 83,4 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 97,6 dB(A) |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Nazwa silnika | HS 452AE |
| Rodzaj fotela | Standardowy |
| Maks. wysokość koszenia | 100 mm |
| Min. wysokość koszenia | 25 mm |
| Napęd | Sterowanie dwoma pedałami |
| Cylindry | 1 |
| Filtr oleju | Tak |
| Producent przekładni | Hydro-Gear |
| Maks. prędkość jazdy w tył | 5 km/h |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Materiał fotela | Poliuretan |
| Wysokość oparcia fotela | Średnie |
| Rodzaj kierownicy | Ergonomiczna |
| Pojemność cylindra | 452 cm³ |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 9 km/h |
| Kółka podporowe | 2 |
| Rolka podporowa | Brak |
| Długość maszyny | 166,5 cm |
| Wysokość maszyny | 110 cm |
| Szerokość koszenia | 95 cm |
Traktor ogrodowy Husqvarna TS 114 został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania i zapewnia wyjątkowo przyjemne koszenie dużych trawników — nawet w wąskich przejściach. Dzięki ergonomicznie rozmieszczonym dźwigniom, dwóm pedałom i urządzeniu tnącemu ze wspomaganiem sprężynowym można osiągnąć doskonałe rezultaty bez obciążania ciała. Wygodna, kompaktowa konstrukcja ułatwia przechowywanie, konserwację i obsługę, więc możesz się cieszyć bezproblemowym użytkowaniem i doskonale przyciętym trawnikiem.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00