952 71 56-43
7391883159972
Nowy
Wydajna dmuchawa ręczna, która łączy w sobie bardzo wysoką moc wydmuchu oraz łatwość użytkowania. Idealna do prac przydomowych. Dobrze wyważona i poręczna dzięki wylotowi powietrza w linii uchwytu.
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Rodzaj dyszy producenta | Okrągła (płaska opcjonalnie) |
| Zestaw do odkurzacza | Brak |
| Zużycie paliwa | 575 g/kWh |
| Prędkość przy maks. mocy | 8 000 obr./min |
| Przepływ powietrza w obudowie | 13,31 m³/min |
| Prędkość biegu jałowego | 3 000 obr./min |
| Przepływ powietrza w rurze | 12,03 m³/min |
| Prędkość powietrza (płaska dysza) | 76 m/s |
| Prędkość powietrza (okrągła dysza) | 58,12 m/s |
| Siła wydmuchu | 12,5 N |
| Prędkość powietrza | 76 m/s |
| Szelki producenta | -- |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 94 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 112 dB(A) |
| Emisja spalin (CO2 EU V) | 1 392 g/kWh |
| Waga | 4,26 kg |
| Pojemność cylindra | 28 cm³ |
| Poziom hałasu, zmierzony | 109 dB(A) |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0,5 l |
| Moc wyjściowa | 0,8 kW |
(Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1499 zł) Wydajna dmuchawa ręczna, która łączy w sobie bardzo wysoką moc wydmuchu oraz łatwość użytkowania. Idealna do prac przydomowych.<br />Dobrze wyważona i poręczna dzięki wylotowi powietrza w linii uchwytu.<br /><br />Oferta promocyjna ważna do 20.11.2023 lub do wyczerpania zapasów.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00