970 62 22-01
7333377396616
Nowy
1 Przedmiot Przedmioty
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Moc znamionowa 1 | 8 kW |
| Obroty na minutę | 2 800 obr./min |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Emisja spalin (CO2 EU V) 2 | 773 g/kWh |
| Rodzaj paliwa/napędu | Spalinowy |
| Wymiary opon przednich | 15x6-6 |
| Wymiary opon tylnych | 18x8.5-8 |
| Generator | 12 |
| Ochrona przednia | Dostępna dodatkowo |
| Pojemnik na trawę | W komplecie |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 83 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 97,2 dB(A) |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Nazwa silnika | HS 413AE |
| Rodzaj fotela | Standardowy |
| Maks. wysokość koszenia | 100 mm |
| Min. wysokość koszenia | 25 mm |
| Napęd | Sterowanie dwoma pedałami |
| Cylindry | 1 |
| Filtr oleju | Brak |
| Producent przekładni | Hydro-Gear |
| Maks. prędkość jazdy w tył | 5 km/h |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Materiał fotela | Poliuretan |
| Wysokość oparcia fotela | Średnie |
| Rodzaj kierownicy | Ergonomiczna |
| Pojemność cylindra | 413 cm³ |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 9 km/h |
| Kółka podporowe | 2 |
| Rolka podporowa | Brak |
| Długość maszyny | 166,5 cm |
| Wysokość maszyny | 110 cm |
| Szerokość koszenia | 95 cm |
Husqvarna TC 112 to traktor ogrodowy, który sprawnie porusza się po wąskich przejściach i z łatwością kosi duże trawniki. Ergonomicznie rozmieszczone dźwignie, intuicyjne pedały i urządzenie tnące ze wspomaganiem sprężynowym zapewniają wygodę. Dzięki zoptymalizowanemu koszowi kosiarka może kosić więcej i dłużej, a za sprawą kompaktowej konstrukcji potrzebuje mniej miejsca do przechowywania. Możliwości zastosowania urządzenia poszerzają hak holowniczy i szeroka gama kompatybilnego osprzętu.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00