970 74 51-01
7333377548824
Nowy
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Rodzaj paliwa/napędu | Akumulatorowy |
| Wymiary opon przednich | 15x6-6 |
| Szerokość maszyny (deflektor podniesiony) | 112,7 cm |
| Szerokość maszyny (deflektor opuszczony) | 121 cm |
| Wymiary opon tylnych | 18x8.5-8 |
| Ochrona przednia | Dostępna dodatkowo |
| Pojemnik na trawę | No |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 83 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 100 dB(A) |
| Rodzaj przekładni | Elektryczna |
| Rodzaj fotela | Standardowy |
| Maks. wysokość koszenia | 100 mm |
| Min. wysokość koszenia | 25 mm |
| Napęd | Sterowanie dwoma pedałami |
| Maks. prędkość jazdy w tył | 6 km/h |
| Licznik motogodzin | None |
| Materiał fotela | Poliuretan |
| Wysokość oparcia fotela | Średnie |
| Rodzaj kierownicy | Ergonomiczna |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 10 km/h |
| Kółka podporowe | 2 |
| Rolka podporowa | Brak |
| Długość maszyny | 166,5 cm |
| Wysokość maszyny | 110 cm |
| Szerokość koszenia | 95 cm |
Pielęgnuj większe trawniki za pomocą kompaktowego i łatwego w obsłudze traktora ogrodowego TS 100i. Kompaktowa konstrukcja umożliwia bezproblemową nawigację w wąskich przejściach i ułatwia przechowywanie, gdy nie jest używany. Poznaj niezawodną moc akumulatora, doskonałe rezultaty i funkcję dynamicznego koszenia, która automatycznie dostosowuje zużycie energii do warunków pracy. Zapewnia to stałą wydajność koszenia i, jeśli to możliwe, oszczędność energii. Co więcej, czas pracy można wydłużyć za pomocą trybu savE™, który umożliwia także cichszą pracę.<br /> <br />TS 100i posiada ergonomiczne, łatwo dostępne dźwignie i elementy sterujące zapewniające optymalną wygodę i komfortową, przestronną pozycję operatora. Aby praca była jeszcze bardziej komfortowa, poziom hałasu w trybie transportowym jest bardzo niski. Dodatkowo napęd elektryczny i niewielka liczba punktów serwisowych sprawiają, że traktor jest niemal bezobsługowy. Hak holowniczy umożliwia wykorzystanie traktora do różnych celów za pomocą osprzętu montowanego z tyłu.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00