970 81 98-11
Nowy
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Wielkość obszaru – nieregularnie | 2 200 m² |
| Wielkość obszaru – systematycznie | 3 300 m² |
| Wielkość obszaru | 3 300 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny przewód, Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 50 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 h |
| Maksymalne nachylenie w miejscu prowadzenia przewodu ograniczającego | 25 % |
| Przewody doprowadzające | 2 |
| System ładowania | Automatyczny |
| Długość produktu | 75 cm |
| Szerokość produktu | 54 cm |
| Wysokość produktu | 28 cm |
| Kolor | Szary |
| Odbierany poziom dźwięku | 58 dB(A) |
| Klasa wodoszczelności | IPX5 |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Prąd ładowania | 2,2 |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 135 min |
| Standardowy czas ładowania | 75 min |
| Średnie zużycie energii na miesiąc przy maksymalnym wykorzystaniu urządzenia | 11 kWh |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Maks. wysokość koszenia | 60 mm |
| Min. wysokość koszenia | 20 mm |
| Tarcza osłaniająca | Tak |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Panel użytkownika | Pokrętło, wyświetlacz i status LED/Aplikacja |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz TFT 2,8” QVGA |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower® Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Dostępne dodatkowo (z wyjątkiem modelu 105 i R4 Aspire) |
| Strefa chroniona GeoFence | Tak |
| Alarm | Tak |
| Czujnik przechylenia | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Waga | 13,2 kg |
| Szerokość koszenia | 24 cm |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
Husqvarna Automower® 320 NERA to bezprzewodowy robot koszący do trawników o powierzchni do 3300 m². Instalacja bezprzewodowa wymaga zasięgu sieci Wi-Fi na całym trawniku, a dzięki wirtualnym granicom opartym na naszej technologii satelitarnej staje się ona elastyczna i niezawodna.<br /><br />Wymagania:<br />– Zasięg sieci Wi-Fi na całej powierzchni trawnika. Jeżeli Twoja sieć Wi-Fi nie ma takiego zasięgu, możesz zakupić zestaw Automower® Connect lub stację referencyjną Husqvarna EPOS® RS1.<br />– Aplikacja Automower® Connect. Dostępna bezpłatnie w AppStore i Google Play.<br /><br />Wszystko zaczyna się w aplikacji Automower® Connect, w której możesz tworzyć indywidualne i konfigurowalne obszary pracy oraz tymczasowe strefy niedostępne. Można je później łatwo dostosować do projektów ogrodowych lub zmian w układzie trawnika w ciągu całego sezonu. <br /><br />Funkcja wyboru schematów koszenia umożliwia wybór spośród wzorów pasków, szachownicy lub trójkątów na trawniku i zapewnia wydajność na powierzchni 3300 m². Z kolei jeśli chcesz uzyskać wykończenie przypominające dywan, wybierz tryb schematu nieregularnego, który zapewnia wydajność powierzchniową do 2200 m².<br /><br />Dzięki nawigacji GPS schemat koszenia jest odpowiednio dostosowywany, aby zapewnić równomierne rezultaty na całym trawniku. Opatentowana, swobodna oś przednia zwiększa zwrotność i poprawia właściwości jezdne na nierównym terenie na zboczach o nachyleniu do 50%. <br /><br />Jak działa technologia satelitarna?<br />Aby osiągnąć dokładność rzędu centymetrów, robot musi otrzymywać dane korekcyjne, które są dostarczane bez dodatkowych kosztów za pośrednictwem chmury Husqvarna. Wymaga to zasięgu sieci Wi-Fi na całym obszarze trawnika i zapewnia wysoką dokładność pozycjonowania, zazwyczaj lepszą niż 5 cm. Sygnał Wi-Fi można wzmocnić, przesuwając router bliżej ściany ogrodu lub korzystając z akcesoriów sieciowych, takich jak wzmacniacz sygnału Wi-Fi lub system Wi-Fi Mesh. Alternatywnie oferujemy akcesoria, takie jak zestaw Automower® Connect, który umożliwia łączność komórkową kosiarki. Akcesorium to musi zostać zainstalowane przez dilera Husqvarna. Lub możesz dokupić stację referencyjną Husqvarna EPOS® RS1, samodzielne rozwiązanie, które nie wymaga połączenia z Internetem i zapewnia jeszcze większą dokładność pozycji robota (około 2–3 cm).<br /><br />Dlaczego Husqvarna?<br />Jako światowy lider w dziedzinie automatycznego koszenia z ponad 30-letnim doświadczeniem zaufało nam ponad 4 miliona klientów, którzy polegają na robotach Automower®, aby uzyskać idealnie skoszony trawnik 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zaprojektowane w Szwecji i wyprodukowane w Europie — możesz mieć pewność, że będą służyć Ci przez wiele lat.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00