970 65 41-11
7333377092693
Nowy
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Wielkość obszaru | 1 000 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 30 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 h |
| Maksymalne nachylenie w miejscu prowadzenia przewodu ograniczającego | 20 % |
| Przewody doprowadzające | 2 |
| System ładowania | Automatyczny |
| Długość produktu | 68 cm |
| Szerokość produktu | 44 cm |
| Wysokość produktu | 28 cm |
| Kolor | Szary |
| Odbierany poziom dźwięku | 60 dB(A) |
| Klasa wodoszczelności | IPX5 |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Prąd ładowania | 2,2 A |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 50 min |
| Standardowy czas ładowania | 40 min |
| Średnie zużycie energii na miesiąc przy maksymalnym wykorzystaniu urządzenia | 11 kWh |
| System koszenia | 2 tarcze z 3 nożami rotacyjnymi |
| Maks. wysokość koszenia | 55 mm |
| Min. wysokość koszenia | 20 mm |
| Tarcza osłaniająca | Tak |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Panel użytkownika | Pokrętło, wyświetlacz i status LED/Aplikacja |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz TFT 2,8” QVGA |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower® Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Dostępne dodatkowo (z wyjątkiem modelu 105 i R4 Aspire) |
| Strefa chroniona GeoFence | Tak |
| Alarm | Tak |
| Czujnik przechylenia | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Waga | 12,2 kg |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
Husqvarna Automower® 310E NERA to robot koszący do trawników o powierzchni do 1000 m². Jest wyposażony w funkcję EdgeCut, która minimalizuje potrzebę przycinania krawędzi trawnika, oszczędzając czas i wysiłek. 310E NERA oferuje możliwość wyboru instalacji z fizycznymi granicami lub instalacji bez przewodów. Możesz dostosować trawnik do swoich potrzeb i utworzyć kilka obszarów roboczych z różnymi ustawieniami za pośrednictwem aplikacji Automower® Connect. Równie łatwo można utworzyć tymczasowe wyłączone, aby chronić sezonowe kwiaty lub obszary projektów ogrodowych.<br />Dzięki aplikacji Automower® Connect możesz monitorować swoją kosiarkę z dowolnego miejsca na świecie i zintegrować ją z inteligentnym domem. Wysyłaj polecenia, przeglądaj i zmieniaj ustawienia kosiarki oraz otrzymuj powiadomienia, aby uzyskać pełną kontrolę nad trawnikiem.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00