C-MOW-L20
Nowy
powierzchnia pracy do 2000m2
czujniki zblizeniowe
LED
4 punkty startowe
praca na stoku do 36%
akumulator Li-Ion 5,0Ah
czas pracy 2,5h
czas ladowania 1,6h
szerokosc koszenia 22cm
3 obrotowe nozyki na tarczy
waga 10,6kg
bluetooth
WIFI
2 Przedmiot Przedmioty
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Szpilki przewodu w zestawie | 320 szt |
| Przewód ograniczający w zestawie | 250 m |
| Dedykowana aplikacja | Robotic-Mower Connect |
| Czujniki zbliżeniowe | Tak |
| Oświetlenie LED | Tak - informacja za pomocą zmiany koloru |
| WIFI | Tak |
| Interfejs użytkownika | Wyświetlacz, aplikacja |
| Akumulator | 20V Lithium 5Ah |
| Ładowarka w zestawie | Tak |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 60x42x25 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Ręczna za pomocą pokrętła |
| Obsługa obszarów zamkniętych | Tak |
| Osłona stacji ładującej | Opcja kod: C-MOW-ROOF-L |
| Tryb ładowania | Kontaktowy |
| Waga z baterią | 10,6kg |
| Poziom ochrony | IPx5 |
| Poziom hałasu | do 62 dB (A) |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Wysokość koszenia | 20-60 mm |
| Szerokość robocza | 220 mm |
| Odbiornik bluetooth | Tak |
| Moduł łączności GPS-GSM | opcja nr: C-MOW-GPS-L |
| Alarm GPS - GEOOGRODZENIE | Po zamontowaniu modułu GPS |
| Typ noża | 3 obrotowe noże na tarczy |
| Czujnik deszczu | Tak |
| Powrót do bazy po przewodzie ograniczającym | Tak |
| Średni czas pracy +/- 20% | 2:30 h |
| Czas ładowania | 1:40 h |
| Typ silników | Bezszczotkowe |
| Max powierzchnia koszenia | 2000 m² |
| Liczba stref pracy | 4 |
| Max dopuszczalne nachylenie | 36 % |
| Silnik kół | Bezszczotkowe |
| Czujnik nachylenia | Tak |
| Czujnik podnoszenia | Tak |
| Czujnik zderzenia | Tak |
powierzchnia pracy do 2000m2
czujniki zbliżeniowe
LED
4 punkty startowe
praca na stoku do 36%
akumulator Li-Ion 5,0Ah
czas pracy 2,5h
czas ładowania 1,6h
szerokość koszenia 22cm
3 obrotowe nożyki na tarczy
waga 10,6kg
bluetooth
WIFI
Cedrus Spółka Akcyjna
ul. Przemysłowa 1
95-060 Brzeziny
Tel.: (+48) 46 8741311
Mail: biuro@cedrus.com.pl