970 57 64-01
7392930964549
Nowy
Husqvarna Z 454X to wydajna, profesjonalna kosiarka o zerowym promieniu skrętu, zaprojektowana dla małych i średnich flot firm zajmujących się pielęgnacją zieleni i krajobrazu.
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Emisja spalin (CO2 EU V) 1 | 792 g/kWh |
| Obroty na minutę | 3 000 obr./min |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Moc znamionowa 2 | 14,9 kW |
| Min. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Nazwa silnika | Seria FR |
| Rodzaj fotela | Professional, amortyzacja |
| Maks. wysokość koszenia | 114 mm |
| Min. wysokość koszenia | 38 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie dotyczy |
| Metody koszenia | Wyrzut boczny |
| Waga | 392,4 kg |
| Pojemność cylindra | 726 cm³ |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 14 km/h |
| Typ urządzenia tnącego | Spawane |
| Pojemność zbiornika paliwa | 22,7 l |
| Szerokość koszenia | 137 cm |
Husqvarna Z 454X to wydajna kosiarka o zerowym promieniu skrętu, zaprojektowana dla małych i średnich flot firm zajmujących się pielęgnacją zieleni. Zapewnia trwałą wydajność dzięki szybkiemu i wydajnemu koszeniu przy niskim całkowitym koszcie posiadania. Wyposażona w zintegrowaną przekładnię tłumiącą hałas, diodowy cyfrowy wskaźnik poziomu paliwa, gumowy wyrzutnik, składany pałąk zabezpieczający, zintegrowany hamulec postojowy oraz wydajne profesjonalne urządzenie tnące PZT. Szerokość robocza 137 cm. Wyrzut boczny z opcją mulczowania.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00