967 66 57-04
7333377481497
Nowy
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Emisja spalin (CO2 EU V) 1 | 792 g/kWh |
| Obroty na minutę | 3 600 obr./min |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Moc znamionowa 2 | 16,4 kW |
| Min. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Nazwa silnika | Seria FR |
| Rodzaj fotela | wysokie oparcie 15" |
| Maks. wysokość koszenia | 101,6 mm |
| Min. wysokość koszenia | 38,1 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie dotyczy |
| Metody koszenia | Zbieranie, Mulczowanie, Wyrzut boczny |
| Waga | 254 kg |
| Pojemność cylindra | 726 cm³ |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 10,46 km/h |
| Typ urządzenia tnącego | Spawane |
| Pojemność zbiornika paliwa | 13,25 l |
| Szerokość koszenia | 106,7 cm |
Wydajność i styl zagoszczą na trawniku dzięki zupełnie nowym kosiarkom o zerowym promieniu skrętu serii Z200. Najnowocześniejsza konstrukcja, sprawdzona wydajność i nowe innowacyjne funkcje łączą się, aby uczynić pielęgnację trawnika wydarzeniem, a nie obowiązkiem.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00