970 64 09-01
7333377073050
Nowy
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Emisja spalin (CO2 EU V) 1 | 873 g/kWh |
| Obroty na minutę | 3 000 obr./min |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Moc znamionowa 2 | 17,9 kW |
| Min. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Nazwa silnika | Seria FX V-Twin |
| Rodzaj fotela | Premium, amortyzacja |
| Maks. wysokość koszenia | 127 mm |
| Min. wysokość koszenia | 25,4 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie dotyczy |
| Metody koszenia | Wyrzut boczny |
| Waga | 594 kg |
| Pojemność cylindra | 852 cm³ |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 16 km/h |
| Typ urządzenia tnącego | Spawane |
| Pojemność zbiornika paliwa | 45,4 l |
| Szerokość koszenia | 152 cm |
Kosiarka Husqvarna z serii Z500 o zerowym promieniu skrętu reprezentuje najnowszą konstrukcję skoncentrowaną na wydajności, trwałości i jakości koszenia. Wyjątkowy komfort, duża prędkość jazdy i doskonała przyczepność składają się na wyjątkową wydajność koszenia. Wytrzymałość przemysłowa całej konstrukcji zapewnia długą i trwałą żywotność w komercyjnych zastosowaniach koszenia. Starannie przemyślany projekt zapewnia bezprecedensową łatwość serwisowania.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00