967 98 46-02
7392930305090
Nowy
Husqvarna Z 448 to profesjonalna kosiarka o zerowym promieniu skrętu, zaprojektowana dla małych i średnich flot firm zajmujących się pielęgnacją zieleni i krajobrazu lub właścicieli gruntów o większych terenach zielonych.
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Emisja spalin (CO2 EU V) 1 | 792 g/kWh |
| Obroty na minutę | 3 000 obr./min |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Moc znamionowa 2 | 14,9 kW |
| Min. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Nazwa silnika | Seria FR |
| Rodzaj fotela | Professional |
| Maks. wysokość koszenia | 114 mm |
| Min. wysokość koszenia | 38 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie dotyczy |
| Metody koszenia | Wyrzut boczny |
| Waga | 328,9 kg |
| Pojemność cylindra | 726 cm³ |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 12,87 km/h |
| Typ urządzenia tnącego | Spawane |
| Pojemność zbiornika paliwa | 22,7 l |
| Szerokość koszenia | 122 cm |
Husqvarna Z448 to kosiarka o zerowym promieniu skrętu, zaprojektowana dla małych i średnich firm zajmujących się pielęgnacją terenów zieleni lub właścicieli gruntów o większych powierzchniach. Zapewnia ona wydajność dzięki szybkiemu i wydajnemu koszeniu przy niskim całkowitym koszcie eksploatacji. Wyposażona w zintegrowaną przekładnię tłumiącą hałas, składany pałąk zabezpieczający, zintegrowany hamulec postojowy i wydajne profesjonalne urządzenie tnące ClearCut ™. Szerokość robocza 122 cm. Wyrzut boczny z opcją mulczowania.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00