291382068/ST2
Nowy
W zestawie:
Collector 140 AE to lekka kosiarka zasilana akumulatorem, która jest łatwa w manewrowaniu, ale wystarczająco wytrzymała, aby wytrzymać przypadkowe uderzenia i zadrapania. Wystarczy jedno ładowanie, aby pokryć do około 350m2. Ponieważ jest to bezprzewodowa kosiarka, możesz zabrać się do pracy bez martwienia się o kable. Dzięki zoptymalizowanej cyrkulacji powietrza przegrzanie również nie stanowi problemu. A ponieważ jest zasilany z baterii, jest znacznie cichszy niż typowa kosiarka spalinowa.
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Seria Urządzenia | Essential |
| Zasilanie | Akumulator LI-ion |
| Moc znamionowa silnika | 0,55 kW |
| ePower | Tak |
| Napięcie akumulatora | 20 V |
| Pojemność akumulatora | 2 x 4 Ah |
| Metoda koszenia | Zbieranie do kosza |
| Obszar roboczy (do) | 350 m² |
| Materiał korpusu | Polipropylen |
| Szerokość koszenia | 38 cm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna |
| Liczba wysokości koszenia | 6 |
| Zakres wysokości koszenia | 25-75 mm |
| Napęd | Nie |
| Rodzaj kosza | Hybrydowy |
| Kierownica | Ergonomiczna + miękki uchwyt z oburęcznymi włącznikami |
| Składana kierownica | Tak |
| Regulowana kierownica | Tak |
| Koła | 140/170 mm, rowkowane |
| Uchwyt transportowy | Tak |
| Wymiary | 1372 X 435 X 1215 mm |
| Wielkość opakowania | 710 X 465 X 465 mm |
Jest również wygodna, z miękką kosiarką regulowaną w dwóch pozycjach i łatwym do podnoszenia uchwytem. Do wyboru jest sześć wysokości cięcia, które można łatwo ustawić za pomocą dźwigni. Jeśli chodzi o koszenie, 40-litrowy kosz na trawę pozwoli zaoszczędzić czas na opróżnienia. Po zakończeniu pracy kierownica składa się całkowicie, oszczędzając miejsce do przechowywania.
Stiga S.P.A.
Via del Lavoro 6
31003 Castelfranco Veneto TV
Włochy
e-mail: gpsr.polska@stiga.com