970 54 20-01
7392930759688
Nowy
Kosiarka akumulatorowa do średnich trawników o zwiększonej szerokości cięcia zapewnia bezproblemowe koszenie i minimalną konserwację. Lekka kompozytowa obudowa ułatwia manewrowanie, a intuicyjna klawiatura zawiera wszystkie elementy sterujące, aby ułatwić obsługę.
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Moc znamionowa 1 | 0,75 kW |
| Obroty na minutę | 3 000 obr./min |
| Zestaw BioClip® | Dostępny jako akcesorium |
| Wkładka BioClip® | Brak |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 6 |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 82 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 95 dB(A) |
| Boczny, regulowany uchwyt | Brak |
| Min. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Regulacja obrotów silnika | Brak |
| Koła napędowe | N/A |
| Układ napędowy | Pchana |
| Rozmiar przednich kół | 170 mm |
| Rozmiar tylnych kół | 210 mm |
| Rozstaw osi | 66 cm |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Yes/Yes |
| Składany uchwyt | Tak |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Rodzaj pojemnika | Materiał z zabezpieczeniem przed pyleniem. |
| Rodzaj uchwytu | Ergonomiczny |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Obręcze, tworzywo | Plastik |
| Wibracje uchwytu | 0,42 m/s² |
| Maks. wysokość koszenia | 75 mm |
| Min. wysokość koszenia | 20 mm |
| Metody koszenia | Zbieranie/Wyrzut tylny/BioClip® |
| Waga | 24,5 kg |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Poziom hałasu, zmierzony | 94 dB(A) |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Materiał obudowy | Kompozyt |
| Szerokość koszenia | 47 cm |
| Pojemność kosza | 55 l |
Kosiarka akumulatorowa Husqvarna LC 247i ma dużą szerokość koszenia i dwa gniazda na akumulatory, dzięki czemu można łatwo i skutecznie pielęgnować trawniki średniej wielkości. Tryb savE™ maksymalnie wydłuża czas pracy podczas zadań niewymagających pełnej mocy, a funkcja PowerBoost umożliwia wydajne koszenie grubszej trawy. Regulowany uchwyt, łatwo dostępna dźwignia oraz szybkie i łatwe ustawianie wysokości koszenia zapewniają doskonałą ergonomię. Uchwyt i worek na ścinki można złożyć, aby ułatwić przechowywanie.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00