967 86 23-01
7391736617789
Nowy
Kosiarka akumulatorowa o zwiększonej szerokości cięcia i dwóch gniazdach na akumulatory, kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami Husqvarna dla zwiększenia wygody, opłacalności i czasu pracy. Cicha, wydajna praca bez emisji spalin. Ergonomiczna konstrukcja zawiera intuicyjną klawiaturę, prostą regulację wysokości i łatwe manewrowanie.
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Moc znamionowa 1 | 0,75 kW |
| Obroty na minutę | 3 000 obr./min |
| Zestaw BioClip® | Dostępny jako akcesorium |
| Wkładka BioClip® | Brak |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 6 |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 82 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 95 dB(A) |
| Boczny, regulowany uchwyt | Brak |
| Min. prędkość jazdy w przód | 3 km/h |
| Regulacja obrotów silnika | Brak |
| Koła napędowe | Tylne |
| Układ napędowy | Napęd własny, zmienna prędkość |
| Rozmiar przednich kół | 170 mm |
| Rozmiar tylnych kół | 210 mm |
| Rozstaw osi | 66,5 cm |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Tak/Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Rodzaj pojemnika | Materiał z zabezpieczeniem przed pyleniem. |
| Rodzaj uchwytu | Ergonomiczny |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Obręcze, tworzywo | Plastik |
| Wibracje uchwytu | 0,42 m/s² |
| Maks. wysokość koszenia | 75 mm |
| Min. wysokość koszenia | 20 mm |
| Metody koszenia | Zbieranie/Wyrzut tylny/BioClip® |
| Waga | 26 kg |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Poziom hałasu, zmierzony | 94 dB(A) |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 4,5 km/h |
| Materiał obudowy | Kompozyt |
| Szerokość koszenia | 47 cm |
| Pojemność kosza | 55 l |
Husqvarna LC 347iVX — kosiarka akumulatorowa o zwiększonej szerokości cięcia i z dwoma gniazdami na akumulatory, która zapewnia dłuższy czas pracy i bardziej wydajne koszenie. Kosiarka ma własny napęd, co sprawia, że koszenie trawników średniej wielkości jest łatwiejsze. Za sprawą niskiego poziomu hałasu LC 347iVX zapewnia również przyjemne warunki pracy. Ergonomiczne rozwiązania obejmują przejrzystą klawiaturę i ergonomiczny uchwyt, a także wygodną regulację wysokości koszenia za pomocą jednej dźwigni, która steruje całym urządzeniem tnącym. Produkt jest zgodny ze wszystkimi akumulatorami Husqvarna, co oznacza wygodę i opłacalność. Łączność Bluetooth zapewnia łatwy dostęp do danych i informacji o produkcie oraz usprawnia obsługę serwisową.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00