970 48 24-01
7392930542235
Nowy
Husqvarna LB 448i to solidna, akumulatorowa kosiarka akumulatorowa z mulczującym urządzeniem tnącym o szerkości 48 cm do użytku półprofesjonalnego. Przeznaczona dla użytkowników potrzebujących niezawodnej i cichej kosiarki o niskich kosztach eksploatacji i łatwej konserwacji.
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Moc znamionowa 1 | 1,2 kW |
| Obroty na minutę | 3 000 obr./min |
| Zestaw BioClip® | Niedostępne |
| Wkładka BioClip® | N/A |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 6 |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 81 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 95 dB(A) |
| Boczny, regulowany uchwyt | Tak |
| Min. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Regulacja obrotów silnika | Brak |
| Koła napędowe | N/A |
| Układ napędowy | Pchana |
| Rozmiar przednich kół | 208 mm |
| Rozmiar tylnych kół | 208 mm |
| Rozstaw osi | 52 cm |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Tak/Tak |
| Składany uchwyt | Brak |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Rodzaj pojemnika | Brak |
| Rodzaj uchwytu | Prosty |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Obręcze, tworzywo | Stal |
| Wibracje uchwytu | 0,5 m/s² |
| Maks. wysokość koszenia | 60 mm |
| Min. wysokość koszenia | 30 mm |
| Metody koszenia | BioClip® |
| Waga | 28 kg |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Poziom hałasu, zmierzony | 94,2 dB(A) |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Szerokość koszenia | 48 cm |
| Pojemność kosza | 0 l |
Husqvarna LB 448i to solidna, akumulatorowa kosiarka akumulatorowa z mulczującym urządzeniem tnącym o szerkości 48 cm do użytku półprofesjonalnego. Przeznaczona dla użytkowników potrzebujących niezawodnej i cichej kosiarki o niskich kosztach eksploatacji i łatwej konserwacji. Solidne, aluminiowe urządzenie tnące z komponentami wysokiej jakości i wytrzymała głowica sprawiają, że LB 448i jest naprawdę solidnym i niezawodnym partnerem przez długi czas. Niezwykle łatwa w uruchomieniu i obsłudze dzięki intuicyjnej klawiaturze i niewielkiej wadze. Funkcje takie jak savE / PowerBoost i aktywne chłodzenie umożliwiają koszenie nierównej i wysokiej trawy. Wydłużony czas pracy dzięki podwójnym gniazdom na zintegrowane akumulatory BLi.Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00