967 86 21-03
Nowy
Lekka i wydajna kosiarka akumulatorowa z wytrzymałą obudową kompozytową zaprojektowaną z myślą o doskonałej wydajności mulczowania. Ta intuicyjna kosiarka pchana ma ergonomiczny uchwyt i jest łatwa w obsłudze dzięki niewielkiemu ciężarowi i zwartej konstrukcji. Kompatybilna z systemem akumulatorów Husqvarna BLi.
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Zestaw BioClip® | Niedostępne |
| Wkładka BioClip® | N/A |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 3 |
| Boczny, regulowany uchwyt | Brak |
| Min. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Regulacja obrotów silnika | Brak |
| Koła napędowe | N/A |
| Układ napędowy | Pchana |
| Rozmiar przednich kół | 170 mm |
| Rozmiar tylnych kół | 170 mm |
| Rozstaw osi | 58 cm |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Tak/Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Rodzaj pojemnika | Brak |
| Rodzaj uchwytu | Ergonomiczny |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Obręcze, tworzywo | Plastik |
| Wibracje uchwytu | 0,9 m/s² |
| Maks. wysokość koszenia | 70 mm |
| Min. wysokość koszenia | 35 mm |
| Moc znamionowa | 0,9 kW |
| Metody koszenia | BioClip® |
| Waga | 16,9 kg |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
| Regulacja wysokości koszenia | Dwupunktowa |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00