970 53 51-11
7333377033252
Nowy
GRATIS! MYJKA PW360 o wartości 2149 zł
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Wielkość obszaru | 2 200 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 50 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 h |
| Maksymalne nachylenie w miejscu prowadzenia przewodu ograniczającego | 25 % |
| Przewody doprowadzające | 2 |
| System ładowania | Automatyczny |
| Długość produktu | 75 cm |
| Szerokość produktu | 54 cm |
| Wysokość produktu | 28 cm |
| Kolor | Szary |
| Odbierany poziom dźwięku | 58 dB(A) |
| Klasa wodoszczelności | IPX5 |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Prąd ładowania | 2,2 |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 135 min |
| Standardowy czas ładowania | 75 min |
| Średnie zużycie energii na miesiąc przy maksymalnym wykorzystaniu urządzenia | 11 kWh |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Maks. wysokość koszenia | 60 mm |
| Min. wysokość koszenia | 20 mm |
| Tarcza osłaniająca | Tak |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Panel użytkownika | Pokrętło, wyświetlacz i status LED/Aplikacja |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz TFT 2,8” QVGA |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower® Connect@Home |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Dostępne dodatkowo (z wyjątkiem modelu 105 i R4 Aspire) |
| Strefa chroniona GeoFence | Tak |
| Alarm | Tak |
| Czujnik przechylenia | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Waga | 12,8 kg |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Szerokość koszenia | 24 cm |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
Robot koszący, który sprawdza się na nierównym terenie i trawnikach o powierzchni do 2200 m². Husqvarna Automower® 320 NERA pracuje niezawodnie, ma solidną konstrukcję i daje możliwość instalacji bezprzewodowej za pomocą technologii satelitarnej lub instalacji z fizycznymi granicami. <br />Dostosuj trawnik do swoich potrzeb, tworząc wiele obszarów pracy z różnymi ustawieniami za pomocą aplikacji Automower® Connect. Równie łatwo można utworzyć tymczasowe strefy niedostępne, aby chronić sezonowe dzikie kwiaty lub właśnie projektowane obszary ogrodu.<br />Dzięki nawigacji GPS schemat koszenia jest odpowiednio dostosowywany, aby zapewnić równomierne rezultaty na całym trawniku. Opatentowana, swobodna oś przednia zwiększa zwrotność i poprawia właściwości jezdne na nierównym terenie na zboczach o nachyleniu do 50%. <br />Zachowaj kontrolę, monitorując robota z dowolnego miejsca na świecie, i zintegruj go ze swoim inteligentnym domem za pomocą aplikacji Automower® Connect. Wysyłaj polecenia, twórz oraz dostosowuj instalacje i strefy, wyświetlaj i zmieniaj ustawienia robota oraz otrzymuj powiadomienia, aby w pełni kontrolować stan trawnika.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00