970 71 78-11
7333377487352
Nowy
GRATIS! DMUCHAWA 120iB o wartości 799 zł
1 Przedmiot Przedmioty
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Obszar koszenia na godzinę bez ładowania | 175 m² |
| Wielkość obszaru | 5 000 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 45 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 h |
| Maksymalne nachylenie w miejscu prowadzenia przewodu ograniczającego | 15 % |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny |
| Wielkość obszaru – standard 48 | 5 000 m² |
| Wielkość obszaru – sport 24 | 2 500 m² |
| Długość produktu | 72 cm |
| Szerokość produktu | 56 cm |
| Wysokość produktu | 32 cm |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Odbierany poziom dźwięku | 62 |
| Klasa wodoszczelności | IPX4 |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Prąd ładowania | 2,2 |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 75 min |
| Standardowy czas ładowania | 65 min |
| Średnie zużycie energii na miesiąc przy maksymalnym wykorzystaniu urządzenia | 14 kWh |
| System koszenia | 5 noży rotacyjnych |
| Maks. wysokość koszenia | 60 mm |
| Min. wysokość koszenia | 20 mm |
| Tarcza osłaniająca | Tak |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Panel użytkownika | Profesjonalny interfejs użytkownika/Aplikacja |
| Wyświetlacz | Brak |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth®, Komórkowa |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Husqvarna Fleet Services |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Strefa chroniona GeoFence | Tak |
| Alarm | Głośny |
| Czujnik przechylenia | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Waga | 13,8 kg |
| Szerokość koszenia | 24 cm |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
Husqvarna Automower® 520 EPOS® to robot koszący przeznaczony do użytku we flocie komercyjnej i będący modelem bliźniaczym dobrze znanej kosiarki Automower® 550 EPOS. Zawiera Husqvarna EPOS® z wirtualnymi granicami zamiast fizycznych przewodów, co pozwala zdefiniować kilka obszarów roboczych z różnymi ustawieniami i ustawić tymczasowe strefy wyłączenia. Dzięki systematycznemu modelowi koszenia Automower® 520 EPOS® może obsłużyć tereny zieleni o powierzchni do 5000 m². Kosiarka z łatwością porusza się także w wąskich przejściach i pokonuje wzniesienia o nachyleniu do 45% (24°), zapewniając doskonałe rezultaty koszenia – nawet w deszczowych warunkach. Wymagana stacja referencyjna EPOS® RS5.
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00